Firma

 

Sprint Group powstało jako odpowiedź na rosnące potrzeby rynku w zakresie instalacji teletechnicznych. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu zaawansowanych produktów i technologii teletechnicznych na terenie całego kraju, oparte na wieloletnim doświadczeniu i pełnym zaangażowaniu. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra inżynierów jak i fachowych monterów. Dzięki pasji i młodości w naszym zespole każdy na każdym może polegać.

Nasze usługi realizujemy na różnego rodzaju obiektach: galerie handlowe, biurowce, centra logistyczne, szkoły i uczelnie, zakłady produkcyjne, osiedla, szpitale, hotele oraz wiele innych.

W związku z dynamicznym rozwojem 2017 roku Sprint Group utworzył nowy pion "Stay Safe" zajmujący się tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajmuję się on wszechstronnym wspieraniem klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawnej ochrony pracy.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pracodawców, którzy cenią sobie wysoki standard usług, przystępne ceny oraz terminową realizację zleceń. Nasze usługi obejmują nadzór, szkoleni bhp, ocenę ryzyka zawodowego, analizę stanu bhp oraz sporządzanie dokumentacji powypadkowej.